Santika Nanda loungetafel rechthoek
- SKU
- 2025244
Santika Nanda loungetafel rechthoek ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Santika Nanda loungetafel loft
De Santika Nanda loungetafel is de perfecte aanvulling op de ronde en organische vormen van de Nanda loungeset. De tafel straalt een moderne loftstijl uit, dankzij het stijlvolle aluminium pootstel en het blad van gehard glas met een ingebrande keramische laag. Ideaal voor een ontspannen ontbijtje in de ochtendzon of een gezellig hapje en drankje met vrienden tijdens lange zomeravonden. De Nanda loungetafel biedt niet alleen functionaliteit, maar voegt ook een vleugje elegantie toe aan elke buitenruimte. Kom eens langs in een van onze Tuinmeubelshop megastores of neem gerust contact met ons op. Wij helpen je graag!
Eigenschappen Santika Nanda loungetafel loft
De Nanda loungetafel is uitgevoerd in een stijlvolle loftkleur en is voorzien van een stevig, gepoedercoat aluminium frame met ronde pootjes. Aluminium is licht van gewicht, weerbestendig en kan niet gaan roesten. Het tafelblad is gemaakt van gehard glas, afgewerkt met een ingebrande keramische laag, wat zorgt voor extra duurzaamheid en een luxe uitstraling. Het tafelblad is hierdoor bijzonder weerbestendig en kan gemakkelijk schoon worden gemaakt. Door de keramische laag is het tafelblad zeer krasvast! Perfect te combineren met de Nanda loungeset.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleurgroep product | Loft |
| Merk | Santika Furniture |
| Afmeting | 140 cm x 75 cm |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 141 cm |
|---|---|
| breedte | 72 cm |
| hoogte | 25 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 20 cm |
| breedte tafelpoot | 6 cm |