4 Seasons Outdoor Fabrice dining tuinstoel
- SKU
- 214274
4 Seasons Outdoor Fabrice dining tuinstoel ervaren in 4 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
4 Seasons Fabrice dining tuinstoel latte
De Fabrice tuinstoel van het gerenommeerde merk 4 Seasons combineert looks met hoogwaardig zitcomfort. De stoel is zeer minutieus afgewerkt en ademt kwaliteit. Die kwaliteit komt ook terug in het zit- en rugkussen van de stoel. Deze kussens zorgen, samen met de hoge leuning, voor ongekend comfort. De stoel is goed te combineren met een van de vele mooie tuintafels uit de grote collectie van Tuinmeubelshop. Probeer het uit in een van onze Megastores en laat je adviseren door onze deskundige medewerkers.
Eigenschappen 4 Seasons Fabrice dining tuinstoel
De 4 Seasons Fabrice dining tuinstoel is vervaardigd van gepoedercoat roestvast staal (RVS). Dit betekent dat de stoel nauwelijks onderhevig is aan weersomstandigheden en daardoor een zeer lange levensduur heeft. De kuip van de stoel is omspannen met hoogwaardig afgewerkt rope. Dit materiaal is een hedendaagse trend in de tuinmeubelwereld. Aan de onderkant van de stoel zijn kunststof clipjes aangebracht om krassen op bijvoorbeeld straattegels te voorkomen. De kussens in de Fabrice dining tuinstoel zijn voorzien van een stevige vulling voor vele jaren zitplezier. De stof en de vulling van de kussens zijn weerbestendig. Als je ze voor langere tijd niet gebruikt, is het raadzaam de kussens op een droge plaats te bewaren.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | Latte |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | 4 Seasons Outdoor |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 56,5 cm |
|---|---|
| hoogte | 85,5 cm |
| diepte | 59 cm |
| zithoogte | 49 cm |
| zitdiepte | 46 cm |
| hoogte armleuning | 66,5 cm |
| breedte armleuning | 2,5 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 87 cm |
| dikte zitkussens | 5 cm |