Coco Antoni dining tuinstoel
- SKU
- 20240154
Coco Antoni dining tuinstoel ervaren in 11 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Coco Antoni dining tuinstoel
Ben jij op zoek naar een prachtige tuinstoel om jouw achtertuin of terras een eigen uitstraling te geven? Dan is de Coco Antoni dining tuinstoel, in de kleur sand, iets voor jou! De Coco Antoni tuinstoel is gemaakt van een aluminium frame met daaromheen wicker. Het sand-kleurige wicker in combinatie met het aluminium frame zorgt voor een stoere look jouw tuin en zorgt voor een unieke combinatie met bijvoorbeeld een houten of aluminium tuintafel. De Coco Antoni dining tuinstoel is verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren en er is er dus altijd één die in jouw tuin past! Nieuwsgierig naar de combinaties die mogelijk zijn? Kom eens langs in één van onze megastores en laat je inspireren onder het genot van een kopje koffie of thee!
Eigenschappen Coco Antoni dining tuinstoel
De Coco Antoni dining tuinstoel, in de kleur sand, is gemaakt van duurzame materialen. Het frame van de tuinstoel is gemaakt van hoogwaardig aluminium. Dit materiaal heeft als voordelen dat het licht van gewicht, sterk en onderhoudsvrij is. Daarbij is het aluminium voorzien van een sterke poedercoating. Dit is een sterke coating welke onder hoge temperatuur wordt aangebracht en een extra bescherming geeft. De Antoni dining tuinstoel is gevlochten met een hoogwaardige wicker draad van het bekende merk Viro. Dit is een hoge kwaliteits 100% kunststof vlechtwerk draad welke UV-bestendig en kleurecht is. De tuinstoel is voorzien van een All Weather zitkussen. Dit zitkussen is voorzien van een waterafstotende en vuilwerende coating. De Coco Antoni dining tuinstoel kan het gehele jaar door buiten blijven staan. Ook is de Coco Antoni dining tuinstoel beschikbaar in de kleuren naturel en antraciet.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | Sand |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Coco |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 53,5 cm |
|---|---|
| hoogte | 81 cm |
| diepte | 49,5 cm |
| zithoogte | 49 cm |
| zitdiepte | 42 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 87 cm |
| dikte zitkussens | 5 cm |