Coco Antoni dining tuinstoel
- SKU
- 2025380
Coco Antoni dining tuinstoel ervaren in 10 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Coco Antoni dining tuinstoel
De Coco Antoni dining tuinstoel is een moderne en comfortabele dining tuinstoel uit de collectie van Tuinmeubelshop. Deze luxe dining tuinstoel is volledig handgemaakt en open gevlochten, wat de stoel een luchtige en unieke uitstraling geeft. Daarnaast biedt de Antoni dining tuinstoel uitstekend zitcomfort, dankzij het rijkgevulde zitkussen. De naturelkleurige tuinstoel heeft een natuurlijke en eigentijdse uitstraling. De Coco Antoni dining tuinstoel is goed te combineren met de vele dining tuintafels uit de collectie van Tuinmeubelshop.
Eigenschappen Coco Antoni dining tuinstoel
De Coco Antoni dining tuinstoel, in de kleur naturel, is gemaakt van duurzame materialen. Het frame van de tuinstoel is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium. Dit materiaal heeft als voordelen dat het licht van gewicht, sterk en onderhoudsvrij is. Daarnaast is het aluminium voorzien van een sterke poedercoating, die zorgt voor extra bescherming. De Antoni dining tuinstoel is gevlochten met hoogwaardige wickerdraad van het bekende merk Viro. Dit is een 100% kunststof vlechtwerkdraad die UV-bestendig en kleurecht is. De tuinstoel is voorzien van een All Weather zitkussen, dat een waterafstotende en vuilwerende coating heeft. De Coco Antoni dining tuinstoel kan het gehele jaar door buiten blijven staan.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | Antracite |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Coco |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 60 cm |
|---|---|
| hoogte | 81 cm |
| diepte | 49,5 cm |
| zithoogte | 49 cm |
| zitdiepte | 42 cm |
| hoogte armleuning | 66 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 87 cm |
| dikte zitkussens | 5 cm |