Coco Lanai lounge tuinstoel
- SKU
- 20220042
Coco Lanai lounge tuinstoel ervaren in 14 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Coco Lanai lounge tuinstoel
De Coco Lanai lounge tuinstoel bestaat uit een combinatie van wicker en aluminium. Het frame van het tuinstoel is gemaakt van antraciet aluminium, wat een poedercoating heeft. Deze duurzame poedercoat-beschermingslaag is tijdens het productieproces met behulp van hitte aangebracht. Dit wordt ook wel een elektrostatisch proces genoemd. Dit zorgt ervoor dat het aluminium niet gaat roesten en dat de tuinstoel dus het hele jaar buiten kan blijven staan. De grove draden waar de arm- en rugleuning zijn vormgegeven zijn gemaakt van wicker. Ook dit is een kunststof soort wat tegen alle weersomstandigheden bestand is. Het wicker is een ronde grove draad en is tot de kern toe gekleurd. Dit houdt in dat de wicker zijn originele kleur behoudt, ook als dit wat lichte beschadigingen op loopt. Er verschijnt dan geen wit plekje op het wicker maar de originele kleur van het wicker. Ook de kussens van dit tuinstoel zijn gemaakt van speciale outdoor stof. Daarnaast zijn deze ook afritsbaar waardoor je ze altijd uit kunt wassen als dat nodig is. De kussens zijn tijdens de productie behandeld met een coating waardoor ze water- en vuilafstotend zijn. Ook zijn de kussens goed gevuld met hoogwaardige vulling waardoor je urenlang lekker op dit loungeset kunt genieten! Spreekt deze tuinstoel jou nu aan, maar ben je op zoek naar een 3-zits bank? Dan hebben we van deze serie ook nog de Coco Palm loungeset, misschien dat je hier nog een kijkje kunt nemen!
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | Cappuccino |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Coco |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 84 cm |
|---|---|
| hoogte | 85 cm |
| diepte | 70 cm |
| zithoogte | 43 cm |
| zitdiepte | 55 cm |
| hoogte armleuning | 61 cm |
| breedte armleuning | 3 cm |
| dikte zitkussens | 12 cm |