Coco Valentina lounge chair
- SKU
- 20230064
Coco Valentina lounge chair ervaren in 11 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Coco Valentina lounge chair
Ga voor de zomerse strand-look met de luchtige Valentina loungestoel. Deze relaxmeubel heeft een echte retro uitstraling, wat je terugziet in de open structuur van het wicker, dat speels om het aluminium frame is geknoopt. Bij de loungestoel wordt een lekker dik zitkussen meegeleverd. Dit levert een fantastisch zitcomfort op! Wil je het graag uitproberen? Kom de stoel dan snel in het echt bekijken en bezoek een Tuinmeubelshop Megastore bij jou in de buurt.
Eigenschappen Coco Valentina lounge chair
De Coco Valentina lounge chair is gemaakt van aluminium en wicker. Het aluminium is licht van gewicht en onderhoudsarm. Verder is het standaard voorzien van een antracietkleurige poedercoating. Deze poedercoating zorgt ervoor dat de stoel niet gaat roesten. Het wicker is gemaakt van kunststof. Hierdoor is het kleurvast, onderhoudsarm en weersbestendig. De Valentina loungestoel mag dus het hele jaar buiten blijven staan. Het zitkussen is (spat)waterafstotend. Zo is het dus bestand tegen een klein buitje, maar bij langdurige regen raden wij aan om de kussens af te dekken of op te bergen. Heb je nog vragen? Onze deskundige medewerkers voorzien je graag van advies.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | Cappuccino |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Coco |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 81 cm |
|---|---|
| hoogte | 87 cm |
| diepte | 61 cm |
| zitdiepte | 65 cm |
| dikte zitkussens | 15 cm |