Garden Collections New Castle loungetafel 100 x 55 cm
- SKU
- 20180184
Garden Collections New Castle loungetafel 100 x 55 cm ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Garden Collections New Castle loungetafel 100 x 55 cm
De Garden Collections New Castle lounge tafel is perfect te combineren bij andere producten uit deze loungeserie van Tuinmeubelshop. De lounge tafel heeft een gepoedercoat aluminium frame en is gevlochten met een ronde en halfronde wicker draad. Dit maakt het product erg stevig en licht van gewicht, zodat je deze gemakkelijk kunt verplaatsen. De loungetafel is uitgerust met een glasplaat van gehard glas met afgeronde hoeken.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleurgroep product | Half Round Grey |
| Merk | Garden Collections |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 100 cm |
|---|---|
| breedte | 55 cm |
| hoogte | 46 cm |