Lifestyle Albelli lounge voetenbank
- SKU
- 2025293
Lifestyle Albelli lounge voetenbank ervaren in 11 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Albelli lounge voetenbank loft
De Lifestyle Albelli lounge voetenbank is de bijpassende voetenbank voor de Albelli relaxchair. Samen vormt dit een relaxset met een uitstekend zitcomfort.
Eigenschappen Lifestyle Albelli lounge voetenbank
De Lifestyle Albelli lounge voetenbank is gemaakt van duurzame materialen. De voetenbank is gemaakt van hoogwaardig aluminium. Aluminium heeft als voordelen dat het lichtgewicht, sterk is en geen onderhoud nodig heeft. De kussens zijn gemaakt van een sterke, water- en vuilafstotende stof en gevuld met een weerbestendige, stevige vulling. De Lifestyle Albelli voetenbank kan eenvoudig worden schoongemaakt met een mild sopje. De voetenbank kan het hele jaar door buiten blijven staan.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Hockers/voetenbanken |
|---|---|
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Kleurgroep product | Loft |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen voetenbank
| breedte | 54 cm |
|---|---|
| hoogte | 37 cm |
| diepte | 50 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 46 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.