Lifestyle Arenas lounge voetenbank
- SKU
- 20220097
Lifestyle Arenas lounge voetenbank ervaren in 10 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Arenas lounge voetenbank wit
Maak je Arenas loungeset compleet met de lounge voetenbank. Dit handige meubel is makkelijk te gebruiken om je voeten te strekken. Maar als je er een dienblad bovenop zet ontstaat er een praktische koffietafel. Zo kun jij jouw loungeset gebruiken hoe jij dat wilt!
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Hockers/voetenbanken |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Kleurgroep product | White |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen voetenbank
| breedte | 70 cm |
|---|---|
| hoogte | 32 cm |
| diepte | 70 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 44 cm |