Lifestyle Camila dining tuintafel 180 x 100 cm
- SKU
- 2025154
Lifestyle Camila dining tuintafel 180 x 100 cm ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Camila dining tuintafel deens ovaal 180 x 100 cm
De Lifestyle Camila dining tuintafel is een stijlvolle keuze met een eigentijdse Deens ovale vorm. Deens ovaal heeft de uitstraling van ovaal, maar dan zonder verlies van ruimte op het tafelblad. Het frame is gemaakt van duurzaam aluminium in de moderne loftkleur, terwijl het tafelblad van polywood in een warme teak kleur een natuurlijke uitstraling geeft. Deze tafel is perfect te combineren met verschillende stoelen uit de Tuinmeubelshop collectie voor een complete en harmonieuze tuininrichting. Kom langs in één van de megastores voor advies, of chat met een van onze online verkopers voor persoonlijke hulp!
Eigenschappen Lifestyle Camila dining tuintafel deens ovaal 180 x 100 cm
De Lifestyle Camila dining tuintafel heeft een aluminium pootstel met een polywood tafelblad. Het aluminium pootstel is gepoedercoat in de eigentijdse loftkleur. Aluminium is enorm populair in de tuinmeubelwereld. Het is licht van gewicht en kan niet roesten, waardoor het een uitstekend materiaal is voor tuinmeubelen. Het tafelblad van de Lifestyle Camila tuintafel is van polywood. Polywood is een samenstelling van kunststoffen, het is licht van gewicht en weerbestendig. Het tafelblad is bovendien voorzien van een houtstructuur, zodat je de look en feel van een houten tafelblad krijgt. De Lifestyle Camila dining tuintafel is geschikt om het hele jaar door buiten te blijven staan. De tuintafel kan met een mild schoonmaakmiddel gereinigd worden.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining tafels |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 4 zitplaatsen |
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleurgroep product | Loft |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
| Afmeting | 180 cm x 100 cm |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 180 cm |
|---|---|
| breedte | 100 cm |
| hoogte | 72,5 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 66,5 cm |
| breedte tafelpoot | 10 cm |