Lifestyle Cesar dining tuintafel 220 x 100 cm
- SKU
- 2025239
Lifestyle Cesar dining tuintafel 220 x 100 cm ervaren in 15 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Cesar dining tuintafel 220 x 100 cm
De Lifestyle Cesar dining tuintafel 220 x 100 cm is een ruime en elegante tafel die perfect geschikt is voor gezellige diners en borrels in je tuin of op je terras. Met zijn duurzame materialen en stijlvolle ontwerp biedt deze tafel een moderne uitstraling en is hij tegelijkertijd onderhoudsvriendelijk en praktisch
Eigenschappen van de Lifestyle Cesar dining tuintafel 220 x 100 cm
De Lifestyle Cesar dining tuintafel 220x 100 cm heeft een aluminium frame en is voorzien van een HPL-tafelblad. Het pootstel van de Lifestyle Cesar dining tuintafel is gemaakt van antraciet, gepoedercoat aluminium, waardoor de tafel licht van gewicht is en dus makkelijk te verplaatsen. Het tafelblad is gemaakt van HPL, oftewel High Pressure Laminate. HPL is een zeer stevig materiaal dat goed bestand is tegen slijtage en krassen. Dit maakt het ideaal voor gebruik op oppervlakken die intensief worden gebruikt, zoals tafelbladen. Je kunt de Lifestyle Cesar dining tuintafel het gehele jaar buiten laten staan. In het voorjaar even een vochtige doek eroverheen en genieten maar. De Lifestyle Cesar dining tuintafel is ook verkrijgbaar in de maten 180 x 90 cm en 90 x 90 cm.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining tafels |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 6 zitplaatsen |
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleurgroep product | Antracite |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
| Afmeting | 220 cm x 100 cm |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 220 cm |
|---|---|
| breedte | 100 cm |
| hoogte | 75 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 68,5 cm |
| breedte tafelpoot | 4 cm |