Lifestyle Evora lounge tuinbank 3-zits
- SKU
- 2025142
Lifestyle Evora lounge tuinbank 3-zits ervaren in 11 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Evora lounge tuinbank
Op zoek naar de meest comfortabele aluminium loungebank? Dan zit je in de Lifestyle Evora lounge tuinbank als een vorst. De kussens van de Evora loungebank zijn rijk gevuld en geven deze loungebank optimaal zitcomfort. Een heerlijke loungebank om in weg te dromen! De Evora lounge tuinbank in de moderne loftkleur is onderdeel van een complete loungeserie, die je helemaal naar eigen wens kunt samenstellen. Kom proefzitten in één van de megastores van Tuinmeubelshop en informeer naar de mogelijkheden.
Eigenschappen Lifestyle Evora lounge tuinbank
De Lifestyle Evora lounge tuinbank is gemaakt van duurzame materialen. De loungebank is gemaakt van hoogwaardig aluminium. Aluminium heeft als voordelen dat het licht van gewicht, sterk is en geen onderhoud nodig heeft. De weersbestendige kussens zijn gemaakt van een sterke stof en gevuld met goede schuimkwaliteit, die schimmelwerend is. De leuningen zijn gemaakt van polywood, waardoor ze prettig aanvoelen aan je onderarm. De Lifestyle Evora loungebank kan eenvoudig worden schoongemaakt met een mild sopje. De loungebank kan het hele jaar door buiten blijven staan.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Loungebanken |
|---|---|
| Kleurgroep product | Loft |
| Aantal zitplaatsen | 3 zitplaatsen |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinbank
| breedte | 195 cm |
|---|---|
| diepte | 84 cm |
| zithoogte | 45 cm |
| zitdiepte | 54 cm |
| hoogte armleuning | 60 cm |
| breedte armleuning | 6 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 107 cm |
| dikte zitkussens | 12 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.