Lifestyle Lezo lounge tuinstoel
- SKU
- 2025321
Lifestyle Lezo lounge tuinstoel ervaren in 11 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Lezo lounge tuinstoel loft
Ontdek de Lifestyle Lezo loungestoel, de perfecte combinatie van stijl, comfort en functionaliteit. Met een trendy loftkleur en natuurlijke tinten brengt deze loungestoel een moderne en warme uitstraling naar je tuin of terras. De goedgevulde, stevige beige kussens bieden ultiem zitcomfort, terwijl de hoge rugleuning zorgt voor extra steun in de rug, ideaal voor lange zomeravonden. Het robuuste aluminium frame geeft de stoel een stoere look en is voorzien van polywood armleuningen in een teak kleur, wat het geheel een natuurlijke touch geeft. De Lezo loungestoel is onderdeel van de Lifestyle Lezo-serie. Deze loungeserie geeft je de mogelijkheid om je eigen loungeset samen te stellen. Neem contact met ons op of bezoek één van onze Tuinmeubelshop megastores en laat je adviseren.
Eigenschappen Lifestyle Lezo lounge tuinstoel
Ontdek de Lifestyle Lezo loungestoel, de perfecte combinatie van stijl, comfort en functionaliteit. Met een trendy loftkleur en natuurlijke tinten brengt deze loungestoel een moderne en warme uitstraling naar je tuin of terras. De goedgevulde, stevige beige kussens bieden ultiem zitcomfort, terwijl de hoge rugleuning zorgt voor extra steun in de rug, ideaal voor lange zomeravonden. Het robuuste aluminium frame geeft de stoel een stoere look en is voorzien van polywood armleuningen in een teak kleur, wat het geheel een natuurlijke touch geeft. De Lezo loungestoel is onderdeel van de Lifestyle Lezo-serie. Deze loungeserie geeft je de mogelijkheid om je eigen loungeset samen te stellen. Neem contact met ons op of bezoek één van onze Tuinmeubelshop megastores en laat je adviseren.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | Loft |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 89 cm |
|---|---|
| hoogte | 82 cm |
| diepte | 88 cm |
| zithoogte | 46 cm |
| zitdiepte | 55 cm |
| hoogte armleuning | 62 cm |
| breedte armleuning | 10 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 96 cm |
| dikte zitkussens | 14 cm |