Lifestyle Lezo loungetafel rechthoek
- SKU
- 2025323
Lifestyle Lezo loungetafel rechthoek ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Lezo lounge tuintafel loft
Ben je op zoek naar een modern vormgegeven, aluminium loungetafel? Dan is de Lifestyle Lezo loungetafel echt een uitstekende keuze. Het polywood-tafelblad in een teaklook geeft de loungetafel een warme uitstraling. De Lezo loungetafel is onderdeel van de Lezo loungeserie. Het is ook mogelijk om je eigen loungeset samen te stellen uit onze grote collectie tuinmeubelen. Neem contact met ons op of bezoek één van onze Tuinmeubelshop megastores en laat je adviseren.
Eigenschappen Lifestyle Lezo loungetafel rechthoek
De Lifestyle Lezo loungeserie is gemaakt van hoogwaardig aluminium. Dit materiaal heeft als voordelen dat het lichtgewicht, sterk en volledig weersbestendig is. De loungeserie is voorzien van een sterke poedercoating die de loungeserie extra bescherming biedt. De loungeserie is verkrijgbaar in de kleuren wit en antraciet. Dit zijn moderne, tijdloze kleuren met een innovatieve uitstraling. De loungetafel is afgewerkt met polywood plankdelen. Dit is een speciale samenstelling van kunststof met een natuurlijke teakhoutuitstraling. De loungeserie is eenvoudig schoon te maken met een mild reinigingsmiddel. Samenvattend: een kwalitatieve topper die garant staat voor jarenlang loungeplezier!
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleurgroep product | Loft |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
| Afmeting | 120 cm x 75 cm |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 117 cm |
|---|---|
| breedte | 73 cm |
| hoogte | 43 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 36 cm |