Lifestyle Marietta dining tuinstoel
- SKU
- 20230020
Lifestyle Marietta dining tuinstoel ervaren in 14 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Marietta dining tuinstoel
De Lifestyle Marietta dining tuinstoel is een moderne tuinstoel uit de collectie van Tuinmeubelshop. De tuinstoel is gemaakt van aluminium in combinatie met teakhout. Het teakhout bevindt zich alleen op de armleuningen. Doordat een groot deel van de tuinstoel is gemaakt van aluminium, is deze eenvoudig schoon te houden. Het antraciete aluminium in combinatie met de antraciete kussens zorgt voor een stoere, maar moderne look in jouw achtertuin.
Eigenschappen Lifestyle Marietta dining tuinstoel
De Lifestyle Marietta dining tuinstoel is gemaakt van duurzame materialen. De tuinstoel is gemaakt van hoogwaardig gepoedercoat aluminium. Aluminium heeft als grote voordelen dat het sterk, licht van gewicht en onderhoudsvrij is. Het aluminium frame is voorzien van een sterke poedercoating. Dit biedt de tuinstoel extra bescherming. De rijkgevulde kussens hebben een sterke stof die bijzonder praktisch is voor buiten gebruik. De kussens zijn water- en vuilafstotend. Het teakhout op de armleuning is een zeer duurzame en hoogwaardige houtsoort. Teakhout is geschikt om het gehele jaar door buiten te blijven. Het is mogelijk om het teakhout op een natuurlijke wijze te laten vergrijzen of om de bruine kleur te behouden
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | Antracite |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 61,5 cm |
|---|---|
| hoogte | 88 cm |
| zithoogte | 50 cm |
| zitdiepte | 45 cm |
| hoogte armleuning | 66,5 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 88 cm |
| dikte zitkussens | 7 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.