Lifestyle Milano lounge tuinstoel antraciet
- SKU
- 20230029
Lifestyle Milano lounge tuinstoel antraciet ervaren in 1 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Milano lounge tuinstoel antraciet
De Lifestyle Milano lounge tuinstoel is zowel een stoere toevoeging op je loungeset als een losstaande eyecatcher in je tuin. Het robuuste uiterlijk sluit mooi aan bij diverse tuinstijlen en is bovendien dankzij de neutrale antraciet kleurstelling tijdloos. De teakhouten elementen in de armleuningen dragen verder bij aan het stoere uiterlijk. Aluminium en hout is een veelgeziene en populaire combinatie in de tuinmeubelwereld. Zo volg jij de laatste trend met deze gave loungestoel.
Eigenschappen Lifestyle Milano lounge tuinstoel antraciet
De Lifestyle Milano lounge tuinstoel is een duurzaam en hoogwaardig tuinmeubel in een moderne stijl. Het frame is gemaakt van dubbel gepoedercoat aluminium, waardoor de tuinstoel bestand is tegen alle weersomstandigheden en lang meegaat. De armleuningen zijn gemaakt van teakhout, een duurzaam en natuurlijk materiaal dat bekend staat om zijn weerbestendigheid en warme uitstraling. De lounge tuinstoel biedt voldoende ruimte voor meerdere personen en is ideaal voor diverse tuinen, patio's en terrassen. De zit- en rugkussens zijn gemaakt van waterafstotend materiaal en zijn afneembaar en wasbaar, wat zorgt voor gemakkelijk onderhoud.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | Antracite |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
| Available In Stores | Eindhoven |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 94 cm |
|---|---|
| hoogte | 72 cm |
| diepte | 84 cm |
| zithoogte | 40 cm |
| zitdiepte | 54 cm |
| hoogte armleuning | 58 cm |
| breedte armleuning | 12 cm |
| dikte zitkussens | 15 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.