Lifestyle Riviera lounge/dining tuintafel 140 x 80 cm
- SKU
- 20220084
Lifestyle Riviera lounge/dining tuintafel 140 x 80 cm ervaren in 14 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Riviera lounge/dining tuintafel 140 x 80 cm
Nieuw in de Riviera serie van Lifestyle: deze onwijs stoere lounge dining tuintafel! Te combineren met veel verschillende aluminium loungesets en uitgevoerd met de beste en duurzaamste materialen. Dit duurzame karakter uit zich bijvoorbeeld in de dikke, teakhouten planken die gebruikt zijn voor het tuintafelblad. Kom de stoere Riviera lounge dining tuintafel bekijken in één van onze Tuinmeubelshop Megastores en laat je inspireren.
Eigenschappen Lifestyle Riviera lounge/dining tuintafel 140 x 80 cm
- teakhout - aluminium
- aluminium voorzien van poedercoating
- teakhout te onderhouden met teak shield (transparant) of teak protector (op kleur behouden)
- tafelpoten verstelbaar d.m.v. stelschroef
- tafel is weersbestendig
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Hoge lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleurgroep product | Antracite (Blad = Greywash Teak) |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 140 cm |
|---|---|
| breedte | 80 cm |
| hoogte | 62 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 52 cm |