Lifestyle Rome barstoel
- SKU
- 2025200
Lifestyle Rome barstoel ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Rome barstoel loft
De Lifestyle Rome barstoel is een ranke verschijning en heeft een moderne uitstraling. Deze stevige en hoge stoel voor buiten is uitgevoerd in aluminium en voorzien van een poedercoating. De barstoel heeft een voorgevormde textileen rugleuning en zitting die zorgen voor een onovertroffen pasvorm. Dit levert een duurzame en onderhoudsarme oplossing op voor iedereen die een barset wil samenstellen. Met deze natuurlijke loft kleur past deze barstoel uitstekend in een moderne tuin of op een balkon. De Rome barstoel is leverbaar in meerdere kleuren. Kom snel langs in een van onze Tuinmeubelshop Megastores en stel jouw eigen barset samen!
Eigenschappen Lifestyle Rome barstoel loft
De Lifestyle Rome serie is gemaakt van duurzame materialen. Het frame van de tuinstoel is gemaakt van hoogwaardig aluminium. De grote voordelen van aluminium zijn de sterkte, de weersbestendigheid en het lage gewicht. Daarbij is het aluminium voorzien van een sterke poedercoating, waardoor de stoel extra bescherming heeft. De Rome barstoel is omtrokken met een dubbele textileenlaag. Dit zorgt voor extra goed zitcomfort. Textileen is een fijn gevlochten kunststof dat flexibel is en zich vormt naar je lichaam. De Rome barstoel kan het gehele jaar door buiten blijven staan en is eenvoudig te reinigen met een mild sopje.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Barstoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | Loft |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 50 cm |
|---|---|
| hoogte | 119 cm |
| diepte | 62 cm |
| zithoogte | 75 cm |
| zitdiepte | 47,5 cm |
| hoogte armleuning | 92 cm |
| breedte armleuning | 3,5 cm |
| dikte zitkussens | 3,5 cm |