Lifestyle Rome dining tuinstoel
- SKU
- 2025203
Lifestyle Rome dining tuinstoel ervaren in 5 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Rome dining tuinstoel wit
De Lifestyle Rome dining tuinstoel is een moderne en comfortabele tuinstoel uit de grote collectie tuinstoelen van Tuinmeubelshop. De fraai ontworpen tuinstoel heeft een voorgevormde rugleuning en zitting, wat zorgt voor een uitstekende pasvorm. De Rome dining tuinstoel is uitgevoerd in de kleur wit, wat de Rome stoel een strakke, maar tegelijkertijd tijdloze uitstraling geeft. De tuinstoel is eenvoudig stapelbaar, waardoor deze gemakkelijk op te bergen of te verplaatsen is. Je kunt de Rome dining tuinstoel combineren met de vele tuintafels uit de collectie van Tuinmeubelshop. De Rome dining tuinstoel is leverbaar in 3 moderne kleuren. Bekijk ze allemaal in onze webshop, of kom proefzitten in één van de Tuinmeubelshop megastores.
Eigenschappen Lifestyle Rome dining tuinstoel wit
De Lifestyle Rome dining tuinstoel is gemaakt van duurzame materialen. Het frame van de tuinstoel is gemaakt van hoogwaardig aluminium. De grote voordelen van aluminium zijn de sterkte, de weersbestendigheid en het lage gewicht. Daarbij is het aluminium voorzien van een sterke poedercoating, waardoor de tuinstoel extra beschermd is. De Rome dining tuinstoel is omspannen met een dubbele textileenlaag. Dit zorgt voor uitstekend zitcomfort. Textileen is een fijn gevlochten kunststof dat flexibel is en zich vormt naar je lichaam. De Rome dining tuinstoel kan het gehele jaar door buiten blijven staan en is eenvoudig te reinigen met een mild sopje.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | White |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 58 cm |
|---|---|
| hoogte | 90 cm |
| diepte | 56 cm |
| zithoogte | 43 cm |
| zitdiepte | 49 cm |
| hoogte armleuning | 63 cm |
| breedte armleuning | 3,5 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 90 cm |