Lifestyle Salina dining tuinstoel
- SKU
- 2025297
Lifestyle Salina dining tuinstoel ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Salina dining tuinstoel wit/taupe
De Lifestyle Salina dining tuinstoel kenmerkt zich door een verfijnde kuip en uitstekend zitcomfort. De Salina tuinstoel van het kwaliteitsmerk Lifestyle is een moderne tuinstoel die goed te combineren is met verschillende soorten tuintafels uit de collectie van Tuinmeubelshop. Het is een prachtige tuinstoel voor op het terras, maar de tuinstoel doet het ook prima in een veranda of in een modern exterieur. De Lifestyle Salina dining tuinstoel is verkrijgbaar in diverse eigentijdse kleurstellingen. Wil je deze tuinstoel uitproberen en zelf je tuinset samenstellen? Kom langs in een van onze megastores of neem contact op met onze verkoopadviseurs. Wij helpen je graag verder!
Eigenschappen Lifestyle Salina dining tuinstoel
De Lifestyle Salina dining tuinstoel is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Het pootstel van de tuinstoel is volledig van gepoedercoat aluminium. De Lifestyle Salina dining tuinstoel is daarmee bijzonder weerbestendig. De tuinstoel is heel makkelijk te verplaatsen, doordat hij licht van gewicht is. Onder de pootjes zit een kunststof slijtdop. De Lifestyle Salina dining tuinstoel is bijzonder makkelijk in onderhoud: een vochtige doek erover en de tuinstoel is weer zitklaar! Benieuwd naar de mogelijkheden binnen de Tuinmeubelshop collectie, of wil je de Lifestyle Salina dining tuinstoel combineren met een tuintafel? Bekijk het complete assortiment online of neem contact met ons op. Wij adviseren je graag!
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | White |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 45 cm |
|---|---|
| hoogte | 82 cm |
| diepte | 48 cm |
| zithoogte | 44 cm |
| zitdiepte | 41 cm |
| hoogte armleuning | 66 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 82 cm |