Milan alu 3-seater bench Grey
- SKU
- GH9555
Milan alu 3-seater bench Grey ervaren in 1 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Parkbanken |
|---|---|
| Kleurgroep product | Antracite |
| Aantal zitplaatsen | 3 zitplaatsen |
| Verstelbaar | Nee |
| Available In Stores | Den Bosch |
Afmetingen tuinbank
| breedte | 150 cm |
|---|---|
| hoogte | 90 cm |
| diepte | 64 cm |
| zithoogte | 42 cm |
| zitdiepte | 47 cm |
| hoogte armleuning | 64,5 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 90 cm |
All Weather kussens, krachtig, comfortabel & weerbestendig
Geschikt voor het hele jaar buiten
All Weather kussens mogen het hele jaar door buiten blijven liggen
365 dagen buitencomfort
All Weather kussens zijn bestand tegen alle seizoenen, laat ze met een gerust hart het hele jaar buiten liggen.
Textileen buitenhoes: ultieme afwatering & ventilatie
Het ademende textileen zorgt voor optimale luchtdoorstroming en snelle droging na regen.
Waterdicht van binnen, stijlvol van buiten
Met een waterdichte binnenhoes blijven de kussens droog en comfortabel, zelfs na een flinke regenbui.
Luxe uitstraling, minimaal onderhoud
Het hoogwaardige materiaal is vuilafstotend en eenvoudig schoon te maken, premium comfort zonder gedoe.
Laten we een kijkje nemen in het All Weather kussen
All Weather kussens zijn bestand tegen alle seizoenen, laat ze met een gerust hart het hele jaar buiten liggen. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


De volledig textileen buitenhoes is robuust, ademend en laat regenwater moeiteloos weglopen.
De beschermende binnenhoes houdt de vulling droog en verlengt de levensduur van het kussen.
Eventueel binnengedrongen water vindt snel zijn weg naar buiten via het ademende textileen aan de onderzijde.