Santika Guss loungetafel organisch
- SKU
- 2025121
Santika Guss loungetafel organisch ervaren in 10 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Santika Guss loungetafel organisch
De Santika Guss loungetafel is een verfijnde toevoeging aan je buitenruimte. Deze loungetafel beschikt over een stevig aluminium frame, gecombineerd met een elegant teakhouten tafelblad in een unieke organische vorm. Dit ontwerp straalt een natuurlijke en moderne stijl uit, perfect voor elke tuin, terras of loungehoek. De Santika Guss loungetafel biedt niet alleen functionaliteit, maar ook een stijlvolle ambiance, waardoor hij een must-have is voor iedereen die van luxe en comfort houdt in de buitenlucht.
Eigenschappen Santika Guss loungetafel organisch
De Santika Guss loungetafel organisch is een moderne loungetafel uit de collectie van Tuinmeubelshop. De loungetafel heeft een aluminium frame. Aluminium heeft als voordeel dat het licht van gewicht is en onderhoudsvrij. Poedercoaten is een elektrostatisch proces waarbij poeder op het aluminium wordt aangebracht. Vervolgens wordt dit verhit in een oven. Tijdens het uitharden worden de poederdeeltjes door de warmte eerst vloeibaar, daarna stroperig en ten slotte uitgehard tot een mooie en duurzame coating op het frame van de tuinstoel. Het tafelblad is gemaakt van teakhout. Teakhout is een zeer duurzame houtsoort en heeft van nature een hoog oliegehalte. Dit zorgt ervoor dat de tuintafel bijzonder geschikt is voor alle weersomstandigheden. Vanwege de fijne structuur van het hout voelt het glad aan. De tuintafel is geschikt om het gehele jaar door buiten te blijven staan. Omdat teakhout een 100% natuurproduct is, heeft elke tuintafel een unieke en stoere uitstraling. Ook zal het hout, afhankelijk van de weersomstandigheden, kunnen krimpen of uitzetten, waardoor kleine haarscheurtjes kunnen ontstaan. De tuintafel is geschikt om het gehele jaar door buiten te blijven staan. Wel adviseren wij om de teakhouten tuinmeubelen niet af te dekken met een afdekhoes. Teakhout zal na verloop van tijd geleidelijk gaan vergrijzen. Het is ook mogelijk om de tuintafel de bruine houtkleur te behouden door deze te behandelen met Garden Collections teak protector.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleurgroep product | Caramel |
| Merk | Santika Furniture |
| Afmeting | 130 cm x 70 cm |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 130 cm |
|---|---|
| breedte | 70 cm |
| hoogte | 23 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 14,5 cm |