Santika Nanda lounge tuinbank 3-zits
- SKU
- 2025247
Santika Nanda lounge tuinbank 3-zits ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Santika Nanda lounge tuinbank 3-zits antraciet
De Nanda lounge tuinbank combineert ronde, organische vormen met een moderne uitstraling in een chique antracietkleur. De bank straalt stijl en klasse uit en wordt geleverd met lichtgrijze kussens die perfect zijn voor zomerse dagen. Het ontwerp biedt niet alleen een eigentijdse look, maar ook optimaal zitcomfort, waardoor je heerlijk kunt ontspannen. Deze loungebank is de perfecte keuze voor wie houdt van luxe en comfort in de buitenruimte en voegt een vleugje elegantie toe aan iedere tuin of terras. De Santika Nanda loungebank is onderdeel van een loungeserie en verkrijgbaar in twee moderne kleurstijlen. Informeer naar de mogelijkheden bij één van onze productspecialisten in de Tuinmeubelshop megastores, of chat met de online verkoper.
Eigenschappen Santika Nanda lounge serie
De Nanda lounge serie combineert luxe met duurzaamheid en stijl. Het frame en de bodem zijn vervaardigd uit gepoedercoat aluminium, wat zorgt voor een sterke en weerbestendige basis. De omspanning van rope geeft deze serie een moderne en uitnodigende uitstraling, perfect voor een stijlvol buitenverblijf. Rope is een nieuw en trendy materiaal. Het zorgt voor een eigentijdse look én goed zitcomfort. Rope is oorspronkelijk touw dat bergbeklimmers gebruiken. Het is een zeer sterke en weerbestendige draad. De kussens zijn ontworpen om alle seizoenen te doorstaan, dankzij hun vuil- en waterafstotende coating. Hierdoor blijven ze langer mooi en zijn ze eenvoudig te onderhouden. Met de Nanda lounge serie geniet je van comfort en klasse, zonder je zorgen te maken over het onderhoud.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Loungebanken |
|---|---|
| Kleurgroep product | Antracite |
| Aantal zitplaatsen | 3 zitplaatsen |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Santika Furniture |
Afmetingen tuinbank
| breedte | 250 cm |
|---|---|
| diepte | 88 cm |
| zithoogte | 42 cm |
| zitdiepte | 60 cm |
| hoogte armleuning | 79 cm |
| breedte armleuning | 4 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 90 cm |
| dikte zitkussens | 17 cm |