Santika Riah loungetafel 135 cm
- SKU
- 2025556
Santika Riah loungetafel 135 cm ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Santika Riah loungetafel 135 cm
De Santika Riah loungetafel 135 cm: een loungetafel van teakhout met organische vormen. Een loungetafel waar je niet op uitgekeken raakt en de loungetafel is eenvoudig te combineren met veel van de loungesets uit de collectie van Tuinmeubelshop.
Eigenschappen Santika Riah loungetafel 125 cm
De Santika Riah loungetafel 135 cm is volledig gemaakt van teakhout. Het tafelblad heeft een organische vorm en matchen mooi met de ronde tafelpoten. Teakhout is een zeer duurzaam houtsoort, rijk aan natuurlijke oliën. Hierdoor is de tuintafel uitstekend bestand tegen diverse weersinvloeden. Dankzij de fijne houtstructuur voelt het oppervlak glad aan. De tafel kan gerust het hele jaar buiten blijven staan. Teakhout is een natuurproduct, wat elke tafel uniek maakt. Door weersomstandigheden kan het hout licht krimpen of uitzetten, wat kleine haarscheurtjes kan veroorzaken. Voor behoud van de bruine kleur kun je Garden Collections teak protector gebruiken.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleurgroep product | Greywash Teak |
| Merk | Santika Furniture |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 135 cm |
|---|---|
| breedte | 68 cm |
| hoogte | 42 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 37 cm |
| breedte tafelpoot | 15 cm |