Santika Yovan dining tuinstoel
- SKU
- 2025140
Santika Yovan dining tuinstoel ervaren in 9 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Santika Yovan dining tuinstoel antraciet
De Santika Yovan dining tuinstoel is een moderne en unieke tuinstoel die mooi staat op elk terras. De Yovan dining stoel is speels gevlochten met een kunststof draad, waardoor een soort webbing-effect ontstaat. De comfortabele Santika Yovan dining tuinstoel uitproberen en in het echt bewonderen? Kom langs in één van onze megastores of neem contact op met onze verkoopadviseurs. Wij helpen je graag verder!
Eigenschappen Santika Yovan dining tuinstoel antraciet
De Santika Yovan dining tuinstoel antraciet is een populaire tuinstoel uit de collectie van Tuinmeubelshop. De tuinstoel heeft een aluminium frame met een poedercoating in de kleur antraciet. Poedercoaten is een elektrostatisch proces waarbij poeder op het aluminium wordt aangebracht. Vervolgens wordt dit verhit in een oven. Ook heeft aluminium de eigenschap dat het niet kan roesten, wat het tot een perfect materiaal maakt voor buiten. De kuip van de tuinstoel is bespannen met wicker. Wicker is een kunststof draad die UV-bestendig is. Hierdoor is de tuinstoel kleurvast. De tuinstoel is volledig onderhoudsarm en kan het gehele jaar buiten blijven staan. De Santika Yovan dining tuinstoel wordt geleverd met een zit- en rugkussen die voorzien zijn van een water- en vuilafstotende coating. De kussenhoezen zijn afritsbaar en wasbaar op 30 graden.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleurgroep product | Antracite |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Santika Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 64 cm |
|---|---|
| hoogte | 80 cm |
| diepte | 60 cm |
| zithoogte | 47 cm |
| zitdiepte | 45 cm |
| hoogte armleuning | 64 cm |
| breedte armleuning | 3 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 88 cm |
| dikte zitkussens | 5 cm |