Lifestyle Milano lounge tuinbank 3-zits antraciet
- SKU
- 20230028
Lifestyle Milano lounge tuinbank 3-zits antraciet ervaren in 6 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Milano lounge tuinbank 3-zits
Tuinbanken zijn onmisbaar in elke tuin en bieden een ideale plek om te ontspannen en te socializen met vrienden en familie. Als je op zoek bent naar een duurzame en stijlvolle bank, dan is de Lifestyle Milano tuinbank een uitstekende optie. Het stevige frame heeft een stoere en tijdloze uitstraling. Dit wordt verder geaccentueerd met de teakhouten armleuningen. De heerlijke, goedgevulde kussens dragen verder bij aan een optimaal zitcomfort. Zo kom jij heerlijk deze zomer door!
Eigenschappen Lifestyle Milano lounge tuinbank 3-zits
De Lifestyle Milano 3-zitsbank is een hoogwaardige en moderne tuinbank. Het frame is gemaakt van dubbel gepoedercoat aluminium, waardoor de tuinbank bestand is tegen alle weersomstandigheden en lang meegaat. De armleuningen zijn gemaakt van teakhout, een duurzaam en natuurlijk materiaal dat bekend staat om zijn weerbestendigheid en warme uitstraling. De tuinbank biedt voldoende ruimte voor meerdere personen en is ideaal voor diverse tuinen, patio's en terrassen. De zit- en rugkussens zijn gemaakt van waterafstotend materiaal en zijn afneembaar en wasbaar, wat zorgt voor gemakkelijk onderhoud.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Loungebanken |
|---|---|
| Kleurgroep product | Antracite |
| Aantal zitplaatsen | 3 zitplaatsen |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinbank
| breedte | 219 cm |
|---|---|
| hoogte | 72 cm |
| diepte | 84 cm |
| zithoogte | 40 cm |
| zitdiepte | 54 cm |
| hoogte armleuning | 58 cm |
| breedte armleuning | 12 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 90 cm |
| dikte zitkussens | 15 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.